1. Discover Toyota
  2. Despre noi
  3. Posturi Vacante
  4. Hostess în Departamentul Vânzări
Vreau să văd...

TE INVITĂM SĂ FII PARTE A FAMILIEI TOYOTA CHIȘINĂU „CONTINENT”

Ești inteligent și comunicabil? Te simți capabil de a soluționa orice nevoie a clientului sau de a căuta cea mai bună ofertă pentru el?

Atunci avem nevoie de tine!

Dealerul oficial TOYOTA CHIȘINĂU „CONTINENT” oferă un nivel nou de experiență, cât pentru clienți, atât și pentru angajați. Candidează pentru poziția de Hostess în Departamentul de Vânzări și fii unul dintre cei mai apreciați specialiști ai domeniului auto în Moldova.

Hostess în Departamentul Vânzări

Cerințe

  1. Studii superioare (științe umaniste);
  2. Experiență de cel puțin 2 – 4 ani într-o poziție similară (deservirea clienților la hoteluri, saloane de frumusețe, săli de expoziție, unități de comerț);
  3. Cunoștințe de operare pe calculator (Microsoft Windows, Microsoft Office, Excel&Word, Open Office, Internet, Outlook, 1C);
  4. Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă, cunoștințe în domeniul eticii comunicării în afaceri;
  5. Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel elementar.

Responsabilitățile postului

  1. Primirea clienților la intrarea în salonul auto, identificând scopul vizitei și, îndrumându-i ulterior;
  2. Organizarea activităților recreative pentru copiii care însoțesc clienții;
  3. Menținerea curățeniei și ordinii în salonul auto și în zona de relaxare;
  4. Executarea altor sarcini stabilite de conducere, conform necesităților.

Condiții de muncă:

  1. Angajare oficială într-o companie serioasă și stabilă;
  2. Pachet social complet;
  3. Salariu motivant, plătit la timp;
  4. Condiții confortabile și tichete de masă;
  5. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă unită și un brand internațional;
  6. Instruire corporativă.

TRANSMITE CV-UL

Dacă ești interesat să candidezi la postul respectiv, transmite CV-ul pe adresa: hr@continent.toyota.md