Contacte Acasa Test Drive Preturi Brosuri Configurator

Posturi vacante

În legătura cu extinderea personalului, Toyota Centru Chișinău “Continent” anunta concurs pentru ocuparea posturilor vacante:

Depozitar in sectie piese auto

Cerințe:

- Experiență anterioara de lucru in depozit de piese auto(constituie un avantaj);

- Cunoștințe avansate de operare pe calculator;

- Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel elementar.

Responsabilitățile postului:

- Asigurarea integrității valorilor materiale și a mărfurilor păstrate în depozit, respectarea regimurilor de păstrare, contabilitatea operațiunilor de depozit;

- Urmărirea respectării regulilor de întocmire a documentelor și dărilor de seamă stabilite;

- Organizarea proceselor de recepție și livrare a valorilor materiale și mărfurilor, precum și a lucrărilor de încărcare și descărcare în depozit;

- Participarea la inventarierea valorilor materiale și a mărfurilor.

Administrator de retea

Cerințe:

-Invatamant tehnic, de preferat in domeniul tehnologiei informatiei;

-Cunostinte AD, DNS, DHCP, VPN, RDS, Hyper-V, Print server, GPO, RADIUS, IIS;

- Cunostinte de telefonie IP Astrerisk Freepbx;

- Cunostinte MS Windows Server;

- Cunostinte tehnologii de retea, experienta cu dispozitive de retea (Microtik, HP Aruba) diagnosticarea problemelor;

- Cunostinte bune de Linux (CentOS, Ubuntu Server);

- Experiență în scrierea de scripturi pentru automatizarea proceselor;

- Experienta de munca in domeniul tehnologiei informatiei - minim 1 an;

- Experienta in administrarea Kaspersky Security;

- Disponibilitate de a rezolva sarcini complexe și nestandardizate;

- Engleza tehnica.

- Suport tehnic și asistență pentru utilizatori,

- Crearea si intretinerea conturilor de utilizator in diverse sisteme informatice;

- Instalarea si intretinerea echipamentelor informatice si de birou;

- Diagnosticare si depanare elemente de retea, servere, telefoane, calculatoare si alte echipamente de birou;

- Realizează protecția antivirus a rețelei locale, serverelor și stațiilor de lucru.

Oferim:
- Angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere;
- Pachet social integral;
- Salariu motivant;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită si un brand international;
- Instruire corporativa;
- Oportunități de crestere in carieră.

Expediaza CV-ul la adresa hr@continent.toyota.md

        Formular de feedback