Contacte Acasa Test Drive Preturi Brosuri Configurator

Posturi vacante

Anunțăm concurs pentru ocuparea postului vacant in legătură cu extinderea companiei:

Consultant Departamentului Vânzări

Cerințe:
  1. Studii superioare (tehnice sau economice);
  2. Experiență de cel puțin un an într-o poziție similară
  3. Cunoștințe de operare pe calculator (Microsoft Windows, Microsoft Office, Excel&Word, Open Office, Internet, Outlook, The Bat, 1C);
  4. Cunoștințe în domeniul vînzărilor auto, cunoașterea mărcilor și modelelor de autoturisme prezente pe piața Republicii Moldova;
  5. Cunoașterea tehnicilor de comunicare eficientă, cunoștințe în domeniul eticii comunicării în afaceri;
  6. Deținerea permisului de conducere categoria „B”;
  7. Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel elementar.
Responsabilitățile postului:
  1. Vânzarea autoturismelor;
  2. Realizarea de test drive la solicitarea clienților;
  3. Supravegherea procesului de vămuire în cazul importului de autoturisme;
  4. Conlucrarea activă cu clienții, de la recepționarea comenzilor pentru autoturisme și accesorii pînă la predarea lor către proprietari, cu îndeplinirea tuturor procedurilor impuse și perfectarea documentelor de rigoare.

Condiții de muncă:
  1. Angajare oficială într-o companie serioasă și stabilă;
  2. Condiții confortabile (Echipament de lucru specific firmei, bucătărie, cafea, ceai, duș, vestiar etc.);
  3. Pachet social complet;
  4. Salariu motivant, plătit la timp;
  5. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă unită și un brand internațional;
  6. Instruire corporativă.

Șef de atelier de caroserie

Cerințe:

  1. Experiență în industria auto și cunoașterea proceselor de reparare și vopsire a caroseriei auto;
  2. Сapacitatea de a gestiona și coordona activitățile atelierului, inclusiv repartizarea sarcinilor și supravegherea muncii;
  3. Cunoașterea tehnicilor și a materialelor utilizate în repararea și vopsirea automobilelor;
  4. Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a interacționa eficient cu angajații și clienții;
  5. Responsabilitate, organizare și capacitatea de a lua decizii în situații complexe;
  6. Studii superioare (tehnice sau economice);
  7. Permis de conducere de categoria "B";
  8. Experiență într-o poziție similară de cel puțin 2 ani;
  9. Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă, cunoștințe de bază de limba engleză.

Должностные обязанности:

  1. Asigurarea unei calități ridicate și a unei performanțe la timp a reparațiilor și vopsitoriei auto;
  2. Organizarea activității în atelier, pregătirea planurilor de lucru și controlul punerii în aplicare a acestora;
  3. Gestionarea bugetului atelierului și optimizarea costurilor;
  4. Interacțiunea cu clienții și urmărirea satisfacției clienților în ceea ce privește calitatea lucrărilor din atelier;
  5. Dezvoltarea și formarea angajaților atelierului, îmbunătățirea competențelor profesionale ale acestora.

Manager de content

Требования:

  1. Experiență în evenimente de conținut demonstrat, SEO și analiză de date;
  2. Cunoștințe de limbi străine: română, rusă;
  3. Cunoștințe de copywriting;
  4. Cunoașterea principiilor de bază de soft graphic și design;
  5. Cunoașterea produselor de marketing și a instrumentelor de analiză.

  1. Crearea și administrarea conținutului: Dezvoltarea și completarea site-urilor web, inclusiv a materialelor de instruire, a descrierilor de produse, crearea de noi pagini pe site, bloguri și materiale media;
  2. Monitorizarea performanțelor: Utilizarea instrumentelor de analiză și a indicatorilor pentru a urmări reformarea site-ului web, precum și nevoile de conținut în funcție de date;
  3. Gestionarea calendarului editorial: planificarea și gestionarea calendarului editorial pentru a asigura un flux constant de conținut relevant și conținut actualizat;
  4. Campanii de e-mail marketing: Crearea, gestionarea campaniilor de e-mail marketing;
  5. Evenimente: participarea la planificare, colaborarea cu echipa de marketing;
  6. Cercetări de piață: contribuția la cercetările de piață pentru a înțelege mai bine preferințele, asistență pentru clienți.

Pentru a candida, transmite CV-ul la adresa: hr@continent.toyota.md.
        Formular de feedback