1. Discover Toyota
  2. Despre noi
  3. Posturi Vacante
  4. Maistru Secție Service în Departamentul Service Auto
Vreau să văd...

TE INVITĂM SĂ FII PARTE A FAMILIEI TOYOTA CHIȘINĂU „CONTINENT”

Ești inteligent și comunicabil? Te simți capabil de a soluționa orice nevoie a clientului sau de a căuta cea mai bună ofertă pentru el?

Atunci avem nevoie de tine!

Dealerul oficial TOYOTA CHIȘINĂU „CONTINENT” oferă un nivel nou de experiență, cât pentru clienți, atât și pentru angajați. Candidează pentru poziția de Maistru Secție Service în Departamentul Service Auto și fii unul dintre cei mai apreciați specialiști ai domeniului auto în Moldova.

Maistru Secție Service în Departamentul Service Auto

Cerințe

  1. Studii superioare / medii (tehnice);
  2. Experiență de cel puțin 5 ani într-o poziție similară;
  3. Cunoștințe în domeniul structurii și caracteristicilor tehnice ale automobilelor;
  4. Cunoștințe privind procesele tehnologice de întreținere și reparație a vehiculelor;
  5. Abilități de lucru cu cataloage de scule, unelte speciale, piese de schimb și programe pentru reparația mașinilor;
  6. Cunoștințe de operare pe calculator (Microsoft Windows, Microsoft Office, Excel&Word, Open Office, Internet, Outlook, 1C);
  7. Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar;
  8. Spirit de inițiativă, punctualitate și perseverență.

Responsabilitățile postului

  1. Menținerea ordinii și a curățeniei în zona de deservire;
  2. Transmiterea și explicarea clară a intrucțiunilor de lucru mecanicilor și oferirea instruirii tehnice la necesitate;
  3. Monitorizarea executării lucrărilor și a proceselor de reparații, dar și oferirea asistenței pentru diagnosticele complexe;
  4. Implicare în procesele de recepție și reparație, dar și gestionarea cazurilor de returnare și reclamație pentru a stabili procesele și piesele de schimb necesare;
  5. Oferirea suportului pentru rezolvarea problemelor tehnice complicate;
  6. Realizarea inspecției finale a vehiculelor înainte de predare clienților.

Condiții de muncă:

  1. Angajare oficială într-o companie serioasă și stabilă;
  2. Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă unită și un brand internațional;
  3. Salariu motivant, plătit la timp;
  4. Pachet social complet și tichete de masă;
  5. Instruire corporativă;
  6. Oportunități de creștere în carieră.

TRANSMITE CV-UL

Dacă ești interesat să candidezi la postul respectiv, transmite CV-ul pe adresa: hr@continent.toyota.md